Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

HABERLER

INDO DEFENCE 2014 Savunma Fuarı SSI Milli Katılım Organizasyonu

05-08 Kasım 2014 tarihlerinde Endonezya/Cakarta’da, Endonezya Savunma Bakanlığı himayesinde bu yıl altıncı defa düzenlenen “Indo Defence 2014 Savunma Fuarı”naSavunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) tarafından ilk defa Milli Katılım Organizasyonu düzenlenmiştir. Söz konusu fuarda, Savunma ve Havacılık Tanıtım Grubu (TDA) olarak bir infostand ile yer alınmıştır.

Sektör profesyonellerini, politikacıları ve üst düzey ordu yetkilileri ile yabancı delegasyonları bir araya getiren ve 50’ye yakın ülkeden 670 firmanın katıldığı fuarı, 18.000’den fazla kişinin ziyaret etmesi beklenmektedir. Indo Defence ile eş zamanlı olarak organize edilen Indo Aerospace, Indo Helicopter ve Indo Marine Fuarları, fuar alanında yabancı katılımcılara, ürünlerini Endonezya ve çevre ülkelerden gelen üst düzey askeri ve sivil yetkililere sergileme fırsatı vermektedir.

Fuara SSI Milli Katılım Organizasyonu altında; FNSS Savunma Sistemleri A.Ş., Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş., Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş., Yonca-Onuk A.O. ve Savunma ve Havacılık Tanıtım Grubu olmak üzere 5 katılımcı yer almıştır.