Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

HABERLER

Ankara, Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri 2014 (ICDDA) Etkinliği

Gala Yemeği’nde SSI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve TDA Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Şahin YURTDAŞ’ın konuşması

Ekonomi Bakanlığı ile Savunma Sanayii Müsteşarlığı himayesi ve OSSA (Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi) ev sahipliğinde 14-16 Ekim 2014 tarihlerinde ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Ankara, Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri 2014 (ICDDA) Etkinliğinde, Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) ve Savunma ve Havacılık Tanıtım Grubu (TDA) olarak bir infostand ile yer alınmıştır. 34 ülkeden 270 firmanın katıldığı etkinliğin açılışı Savunma Sanayii Müsteşarı Prof.Dr. Sayın İsmail DEMİR tarafından yapılmıştır. Etkinliğin 14 Ekim 2014 akşamı Ankara Marriott Otel‘de gerçekleşen Gala Yemeğinde ev sahipliği TDA tarafından yapılmıştır. Söz konusu organizasyona Birliğimiz ve Tanıtım Grubumuz adına, SSI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve TDA Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Şahin YURTDAŞ katılarak açılış konuşmasını yapmıştır.

Tanıtım Grubu Başkan Yardımcısı ve Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem DÖRTKAŞLI, Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk YAŞAR ve İbrahim Şahin YURTDAŞ, SSM ve OSSA yöneticileri ile.

Etkinliğe Tanıtım Grubu Başkan Yardımcısı ve Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem DÖRTKAŞLI, Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk YAŞAR tarafından katılım sağlamıştır.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve havacılık, savunma ve offset konularında seminerler ve konferanslar; satın alma süreçleri ve tedarik zinciri politikaları konulu çalıştaylar ile ikili iş görüşmeleri içeren etkinlik, katılımcı firmalara uluslararası alanda potansiyel pazar ortakları ile tanışma fırsatı sunmuştur. Infostandımızda firma temsilcileri ve standımızın ziyaretçilerine Birliğimizin ve Tanıtım Grubumuzun yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgiler verilmiştir.

 SSI-TDA standı