Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

HABERLER

Ssi Sofex 2016 Fuarı'nda

9-12 Mayıs 2016 tarihlerinde Ürdün’ün Amman kentinde gerçekleştirilen SOFEX 2016 Special Operations Forces Exhibition & Conference Fuarı'na Birliğimiz ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) işbirliğinde katılım sağlanmıştır. Tanıtım Grubumuz Turkish Defence Alliance (TDA) da sözkonusu fuarda infostand ile yer almıştır.

Ayrıca, Türk pavilyonunda;

ASELSAN A.Ş.

BMC OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.

KİLİM GRUBU KARTALTEPE MENSUCAT FABRİKASI TÜRK A. Ş.

MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU

MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ - MÜSİAD

ÖZTEK TEKSTİL TERBİYE TESİSLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

ROKETSAN ROKET SAN. VE TİC. A.Ş.

SAMSUN YURT SAVUNMA SAN. VE TİC. A.Ş.

SAVUNMA  SANAYİ MÜSTEŞARLIĞI - SSM

SAVUNMA VE HAVACILIK TANITIM GRUBU - TDA

TRABZON SİLAH SANAYİ A.Ş. - TİSAŞ

YAKUPOĞLU TEKSTİL VE DERİ SAN. TİC. A.Ş.

de infostandları ile yer almışlardır.

Fuar sırasında Türk pavilyonu ve Tanıtım Grubumuzun standı T.C. Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay ALPAY, T.C. Amman Büyükelçisi Sedat ÖNAL , T.C. Amman Ticaret Müşaviri Nil GÖKÇE tarafından ziyaret edilmiştir. Ayrıca, Türk pavilyonu ve firmalarımızın infostandları farklı ülkelerden birçok delegasyon tarafından ziyaret edilmiş ve firmalarımız açısından ikili görüşmelerinin olumlu geçtiği gözlemlenmiştir.

Anılan fuarda, Türk firmalarının etkin tanıtımını yapmak ve ziyaretçileri Türkiye Pavilyonuna yönlendirmek amacıyla Türkiye pavilyonunun yer aldığı 1. Hol girişine Turkey Discover the Potential ve Türk Bayrağının bulunduğu banner asılmış ve fuarın 1. ve 2. günü yayımlanan İHS Janes’ Show Daily yayınına arka kapağına tam sayfa ilan verilmiştir.