Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

HABERLER

Ssi Dsa2016 Fuarında

18-21 Nisan 2016 tarihlerinde Malezya’nın Kuala Lumpur kentinde gerçekleştirilen DSA 2016 Defence Services Asia Exhibition & Conference Fuarı'na Birliğimiz ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) işbirliğinde katılım sağlanmıştır. Tanıtım Grubumuz Turkish Defence Alliance (TDA) da sözkonusu fuarda infostand ile yer almıştır.

Ayrıca, Türk pavilyonunda;

Aselsan A.Ş.,

C Tech Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş.,

Digitest Elektronik,

FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.,

Garanti Giyim Kompozit Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.,

Havelsan A.Ş.,

High-Tech Port by MÜSİAD,

Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.,

Katmerciler Araç Üstü Ekipman San. ve Tic. A.Ş.,

M-D2 Mühendislik Danışmanlık Dönüşüm,

Milsoft A.Ş.,

Onur A.Ş.,

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi,

Otokar,

Repkon Makina ve Kalıp San. ve Tic. A.Ş.,

Roketsan A.Ş.,

Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş.,

Simsoft,

Spekon Parachute Manufacturing,

Transvaro Elektron Aletleri San. ve Tic. A.Ş.,

TAİ,

Tübitak Bilgem,

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı,

da infostandları ile yer almışlardır.

Fuar sırasında Türk pavilyonu ve Tanıtım Grubumuzun standı T.C. Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Şuay ALPAY, T.C. Kuala Lumpur Büyükelçisi Sayın Başak TÜRKOĞLU ve T.C. Kuala Lumpur Ticaret Başmüşaviri Sayın Refik ÖZGÜR tarafından ziyaret edilmiştir. Ayrıca, Türk pavilyonu ve firmalarımızın infostandları farklı ülkelerden birçok delegasyon tarafından ziyaret edilmiş ve firmalarımız açısından ikili görüşmelerinin olumlu geçtiği gözlemlenmiştir.

Anılan fuarda, Türk firmalarının etkin tanıtımını yapmak ve ziyaretçileri Türkiye Pavilyonuna yönlendirmek amacıyla fuarın tüm giriş kartlarına (Trade Visitor, Special Guest and VIP Delegate Badges)  ve fuar alanı kayıt alanlarına (Registration Area and Form-filling Counters) Savunma ve Havacılık Tanıtım Grubu “Turkish Defence Alliance (TDA)” tarafından sponsor olunmuştur. Giriş kartlarında ve fuar alanı kayıt alanında Turkey Discover the Potential logosu ile yönlendirme yapılmıştır.