Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

HABERLER

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Şuay ALPAY ve Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. İsmail DEMİR’i Birliğimizde Ağırladık

Birliğimiz ve Tanıtım Grubumuzun gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi sunmak ve sektörümüze ilişkin görüş alışverişinde bulunmak üzere Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Şuay ALPAY ve Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. İsmail DEMİR’in teşrifleriyle 25 Şubat 2016 tarihinde Genel Sekreterliğimiz’de bir toplantı ve yemek organizasyonu gerçekleştirilmiştir.   

Toplantıya, Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcısı Dr. Celal Sami TÜFEKÇİ, Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aral ALİŞ, Yönetim Kurulu  Başkan Yardımcısı İbrahim Şahin YURTDAŞ, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk YAŞAR, Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Akif AKGÜL, Tanıtım Grubu Üyesi Dr. Ahmet DEMİR, Denetim Kurulu Üyesi Bekir GÜREL, Denetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) Uluslararası İşbirliği Daire Başkanı Asuman VANGÖLÜ ve SSM Kalite ve Stratejik Yönetim Daire Başkanı Ferhat YENİBERTİZ ile SSM temsilcileri katılım sağlamıştır.